طراحی سایت

همانند شناسنامه افراد، وب سایت هر شرکت نماد هویت، تخصص و ویژگی‌های کاری آن شرکت می‌باشد.

شرکت دیجی‌کار، با ارئه مشاوره تخصصی، شما را در دنیای مجاری راهنمایی خواهد کرد.

نمونه‌های تخصص و هنر این شرکت در طراحی سایت عبارتند از:

 1.  خدمات پرستاری نوین 
 2. هاسپیتور (خدمات توریسم سلامت)
 3.  امداد ادمین (امداد و پشتیبانی شبکه و سرویس ها رایانه ای)امداد ادمین

.

شرکت داده گستر کارامد روز

امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و افزایش راه های تبلیغایت آنلاین بسیاری از حرفه ها و مشاغل برای معرفی خدمات و محصولات خود به راه های اینترنتی روی آورده اند. طراحی سایت یکی از بهترین و موثر ترین ترین راه های تبلیغاتی به صورت آنلاین می باشد که امروزه طرفداران و متقاضیان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.
شرکت دیجی کارهمه که یک شرکت معتبر در زمینه  توسعه نرم افزار های تحت وب  میباشد


به هر شرکت طراحی سایتی نباید اعتماد کرد !!!

طراحی سایت حوزه ای بسیار وسیع و گسترده می باشد و مانند هر حوزه دیگری متخصصین مبتدی و حرفه ای و شرکت هایی وجود دارند که می توانند یک اتفاق خوب برایتان رقم بزنند و یا بلای جانتان شوند .

این بستگی دارد که شما بتوانید تشحیص دهید چه شرکتی بهتر از سایرین سایت بهتری برایتان طراحی می نماید . ما چند نکته که باید به آنها توجه کنید تا به انتخابی درست برسید برایتان شرح خواهیم

طراحی سایت

امروزه با پیشرفت علم و گسترده تر شدن فضای اینترنت اهمیت طراحی وب و نگهداری از آن بر هیچکس پوشیده نیست.اهمیت
به طوری که در سال 2019 میلادی کمتر مجموعه ای را می بینید که : ادعای تخصص در حیطه کار خود را داشته باشد ، اما سایت در زمینه ی فعالیت خود نداشته باشد.
با استفاده از سایت می توانید در جهت بهتر دیده شدن استفاده کنید.
روش های جذب مشتری از سال های پیش تاکنون دستخوش تغییرات چشم گیری شده است : مثلا … در گذشته بازار محلی برای خرید کالاهای مورد نیاز مردم از بقالی تا عطاری ، از ظروف مسی تا رنگ کاری و … بوده است


بهینه سازی سایت (سئو) چیست؟

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو (سئو) به معنی ویرایش عناصر وب‌سایت و بالا بردن اعتبار آن در فضای اینترنت است. بدین ترتیب شما می‌توانید بهترین رتبه را در موتورهای جستجوگر کسب کنید. در نتیجه وقتی کاربر عبارات مرتبط با کار شما را جستجو بکند، نام شما را در صفحه اول خواهد دید و حتما به شما سر خواهند زد. این یعنی ترافیک وب‌سایت شما افزایش خواهد یافت و این معادل درآمد بیشتر است. ما باور داریم که بهینه‌سازی وب‌سایت بهترین تبلیغ ممکن برای شما است. چرا که تاثیر آن همیشگی خواهد بود و البته، تنها مشتریان واقعی از طریق آن جذب می‌شوند. همچنین این نکته نیز وجود دارد که کاربر به نتایج جستجو بیشتر از تبلیغات اینترنتی اعتماد می‌کند.

آشنایی با فرآیند سئو سایت

توجه داشته باشید که سئو فرآیند آسان و ساده ای نبود و به راحتی پیاده سازی نمی شود، این فرآیند نیازمند داشتن و علم و دانش در این زمینه بود و همچنین صبر بسیار زیادی می طلبد زیرا فرآیند سئو طراحی سایتفرآیند یک و دو روزه نیست و نیازمند به صبر و حوصله می باشد. موضوع مهم این است که از آنجایی که موتورهای جستجوگر گوگل مدام در حال تغییر الگوریتم های خود هستند بنابراین نمی توان این فرآیند را پیش بینی کرد با این حال از وظایف مدیر پروژه سئو می باشد که اطلاعات خود را در رابطه با سئو و بهینه سازی سایت به صورت مداوم بروز نگه دارد.

آشنایی با اهداف سئو و بهینه سازی سایت

مهم ترین و اصلی ترین اهداف سئو سایت کسب نتایج بالا در نتایج جستجوی گوگل و دیگر موتورهالی جستجوگر و همچنین افزایش ارتباط بین صفحات طراحی سایت و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران وب سایت می باشد. نکته مهم در بهبود سئو سایت زمان می باشد، به گونه ای که زمان بهترین و بزرگترین سرمایه گذاری اولیه برای بهینه سازی سایت می باشد. متناسب با کلمه کلیدی انتخاب شما زمان سنجیده می شود پروسه سئو سایت شما ممکن است از هفته ها تا ماه ها زمان بر باشد.

مهم ترین اهداف سئو سایت به شرح زیر می باشد:

 • باعث افزایش بازدید طراحی سایت وطراحی اپلیکیشنمی شود.
  • باعث برند سازی طراحی سایتمی شود.
  • باعث افزایش ترافیک طراحی سایت می شود.
  • باعث افزایش فروش در طراحی سایت های فروشگاهی می شود.
  • باعث افزایش رتبه طراحی سایت در نتایج جستجو گوگل می شود.
  • سئو سایت بهترین ابزار برای تبلیغات اینترنتی می باشد.

آیا سئو و بهینه سازی در معرفی وب سایت تاثیر گذار است؟
بله ، باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها با داشتن یک وب سایت شما به موفقیت نمی رسید بلکه با تقویت وب سایت خود و رعایت اصول و قوانین سئو و بهینه سازی می توانید خود در فضای مجازی و اینترنت به مشتری ها و کاربران معرفی نمایید.
هزینه سئو سایت چقدر است؟
پاسخ قطعی به این سوال کمی دشوار است زیرا هر شرکت تعرفه خاص خود را دارد و همچنین بهینه سازی وب سایت نیز اصول خاص خود را دارد که همین موضوع باعث شده است تا نتوان پاسخ قاطعی به این سوال داد، توجه داشته باشید که هزینه سئو سایت با توجه به تعداد کلمات کلیدی شما سنجیده می شود. چطور می توانیم سفارش سئو خود را ثبت کنیم؟
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت مراجعه نمایید و صفحه مربوط به سئو سایت را مطالعه نمایید و یا اینکه با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.